Ejjo x ! jestem nowa strona do pamiętnika ,
zjdęcie kture zrobiłam i jest obrzydliwię
piękne , tak powiedziała moja psiapsiuła nikola x
Lolz te nasze miasto i se kupiłam top ! mi sie
podoba niewiem jak wam :
?
sorrKa nie mogłam dodać zdjęcie ale wam go opisze jest na ramiączkach i
w zielono białe paski . XDD
pot by jaaz xx
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz