czwartek, 31 marca 2011

Baby owhh x

Ejjo x ! jestem nowa strona do pamiętnika ,
zjdęcie kture zrobiłam i jest obrzydliwię
piękne , tak powiedziała moja psiapsiuła nikola x
Lolz te nasze miasto i se kupiłam top ! mi sie
podoba niewiem jak wam :

?

sorrKa nie mogłam dodać zdjęcie ale wam go opisze jest na ramiączkach i 
w zielono białe paski . XDD

pot by jaaz xx

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz